Jak doručujeme a rozvážíme

Rozvážíme vlastními závozy a jezdíme ohleduplně a s citem.

U nás se nestává, že jsou ve výrobně krabičky krásně nachystané a zákazník po "šikovném kurýrovi" obdrží krabičku rozmixovanou :-)

Doručením na vaši adresu

Nejlepší varianta:
Každý den (od neděle do čtvrtka) k večeru cca mezi 17.-20. hodinou. Jakmile se přiblížíme, zavoláme a tašku s krabičkami Vám předáme.


Horší varianta:
Pokud se Vám dovoláme, ale nemůžete si krabičky vyzvednout - buď necháme krabičky tzv. "pověšené na klice" nebo uložíme na odběrném místě.


Nejhorší varianta:
Pokud se Vám ani nedovoláme - dle našeho uvážení necháme krabičky "pověšené na klice" nebo uložíme na některém z odběrných míst, o vybraném řešení Vás budeme informovat emailem.


Doručení na adresu je ZDARMA v rámci Třebíče a blízkého okolí (viz mapa), pro odlehlejší místa je doručování individuálně zpoplatněno. Ceny si můžete ověřit dle mapy v ceníku.

Pokud krabičky uložíme na některém z odběrných míst, musíte si krabičky vyzvednout nejpozději do 12h následujícího dne. V případě uložení "na kliku" pochopitelně neručíme za poškození či odcizení.

Vyzvednutím na odběrném místě

Zcela určitě nejlepší řešení pokud nebýváte v době doručování doma, chodíte navečer třeba cvičit nebo se nechcete omezovat naším rozvozovým časem.

Nejpozději v 18:30 jsou krabičky připraveny k odběru.

Jakmile jsou krabičky k dispozici, zasíláme Vám informační email.

Doručení na odběrné místo je samozřejmě ZDARMA.


Odběrná místa

Bílý Králík Laguna Mládežnická 1096, Třebíč, 67401 detail
Bílý Králík Borovina Řípovská 1044, Třebíč, 67401 detail